تولید کننده سنگ تراورتن درختی با کیفیت

سنگ های تزئینی ساختمان دارای انواع و اقسام زیادی می باشند که یکی از زیباترین انواع آن سنگ تراورتن درختی است که در نمای داخلی و خارجی ساختمان کاربرد زیادی دارد و با توجه به کیفیت مرغوب و دوام بالا مورد توجه خریداران و مشتریان زیادی در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است.

تولید کننده سنگ تراورتن درختی با کیفیت

مزایای استفاده از سنگ تراورتن درختی

مزایای استفاده از سنگ تراورتن درختی یکی از سنگ های تزئینی زیبا و کاربردی در نمای داخلی و بیرونی ساختمان سنگ تراورتن درختی است که در طرح های ساده و موجدار موجود می باشد. از مزایا سنگ تراورتن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دارای شفافیت بالایی است.
  • چسبندگی بسیار خوبی با ملات داشته و از نمای ساختمان جدا نمی شود.
  • در برابر سایش بسیار مقاوم است.
  • دارای ساب پذیری بالایی است.
  • رنگ ثابتی دارد.
  • در کلیه قسمت های ساختمان قابل استفاده می باشد.
  • وزن سبکی دارد و در مقابل شرایط اقلیمی و جوی مختلف مقاوم است.

این سنگ دارای رنگبندی زیبا و جذابی می باشد و با ویژگی ها و قابلیت های خاصی که دارد مورد استقبال مشتریان زیادی قرار گرفته است و در اثر گذشت زمان تغییری در رنگ سنگ به وجود نمی آید. این سنگ در مناطق مختلف کشور از جمله اصفهان، کاشان، آذر شهر و … به وفور یافت می شود. قیمت این سنگ با توجه به معدن سنگ، رنگ، ضخامت و قطر سنگ، ابعاد و اندازه و … متفاوت می باشد.

ترکیبات و متریال سنگ تراورتن درختی

ترکیبات و متریال سنگ تراورتن درختی سنگ تراورتن از گروه سنگ های آهکی می باشد و از رسوبات به جا مانده در چشمه های آب گرم و یا رودخانه ها و … حاصل می شود و به دلیل ترکیبات مختلفی که در رسوبات وجود دارد، تنوع زیادی در طرح و رنگ دارند و به دو دسته سنگ های رنگی و سنگ های سفید تقسیم بندی می شوند. 

متریال تراورتن درختی از آهک و رسوبات به جا مانده در غارها و چشمه ها و دریاها و … می باشد. سنگ تراورتن رنگی دارای تنوع رنگی زیبا و چشم نوازی است و معمولا زمینه آن ها قهوه ای و رگه های موج دار دارد که در تمام سطح سنگ به صورت پراکنده به چشم می خورد و به دلیل شباهتی که به تنه درخت دارد، مشهور به تراورتن درختی می باشد و دارای دو نوع موج دار و بدون موج می باشد.

این سنگ به دلیل طرح و رنگبندی بسیار زیبا در دکوراسیون داخلی به عنوان قاب و حاشیه نیز کاربرد زیادی دارد و به دلیل چسبندگی بالا و مقاومت زیاد یکی از پرفروش ترین سنگ های تزئینی در ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و .. محسوب می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما