حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی

حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی در این پروسه یکی ار حساس ترین بخشهای کار است. معمولا صادرکنندگان تمام توان و دقت خود را باید در این مرحله به کار گیرند تا سنگها با بهترین کیفیت حمل و نقل شوند. اما در این پروسه موارد مهمی نیز وجود دارد. با توجه به تجربیات خودمان سعی می کنیم برخی از مهمترین موارد را مطرح کنیم.

حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی

حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی

حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی

معمولا حمل و نقل سنگهای مرمر برای صادرات یکی از بخشهایی است که نیاز به تجربه بالایی را می طلبد. کشورهای زیادی در اطراف ایران هستند که سفارش خرید سنگهای مرمر ایرانی را دارند.
همانطور که می دانید ایران مرزهای آبی و زمینی زیادی با همسایگان خود دارد. همین مرزها یکی از مهمترین دلایل برای گسترش روابط تجاری ایران با همسایگان خود است.
زمانی که ما درباره صادرات صحبت می کنیم باید موارد حمل و نقل را در نظر بگیریم. زیرا این مورد نقش مهمی را در پروسه صادرات کالا ایفا می کنند. هر چقدر ما کالاها را ارزانتر حمل و نقل کنیم طبیعتا سود بیشتری نیز می بریم.
از طرف دیگر موضوع سلامت سنگها نیز باید در زمان انتقال به گمرک در نظر گرفته شود. در این مورد دو موضوع بسیار حائز اهمیت است. موضوع اول حمل بار تا گمرک و موضوع دوم حمل بار توسط کشتی تا مقصد.

حمل سنگهای اونیکس تا گمرک

حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی

در این مرحله دو نوبت بارگیری داریم. اولی در کارخانه هست و دومی تخیه بار در گمرک است. قسمت اول معمولا چون توسط تولید کننده این سنگها صورت می گیرد معمولا بسیار با دقت انجام می شود.
اما در قسمت بعد اغلب سنگها با نظارت مالک بار و یا ترخیص کننده صورت می گیرد. به هر حال سنگها تخلیه می شود و بعد از امور گمرکی آماده بارگیری در کشتی هستند.
البته این در صورتی است که بارها از طریق دریا حمل شوند. اگر قرار باشد به صورت ترانزیت حمل شود معمولا در گمرک تریلی پلمپ می شود و در مقصد سنگها را از ماشین تخلیه می کنند.
در حقیقت پروسه امور گمرکی بسیار گاهی اوقات با پیچیدگی همراه است و افراد اصطلاحا ناشی را آزار می دهد. حتما سعی کنید این امور را برون سپاری کنید.

انتقال سنگهای اونیکس با کشتی

حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی

بعد از طی شدن امور گمرکی و آمادگی کشتی برای بارگیری، سنگها را بارگیری می کنند. آیتمهای مهمی در این میان وجود دارد که مهمترین آنها بارنامه است.
ما قصد نداریم درباره موارد فنی این کار توضیح دهیم. هدف ما آشنایی شما با پروسه حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی است. شاید شما نیاز به اطلاعات بیشتری داشته باشید که پیشنهاد می کنم حتما با یک ترخیص کار در این باره مشورت کنید.
طبیعتا، بعد از پایان بارگیری و صدور بارنامه کشتی به طرف مقصد حرکت می کند. یکی از موارد مهم در زمان بارگیری موضوع لشینگ یا مهار کردن سنگها در کانتینر است.
حتما این موضوع را جدی بگیرید و این کار را با حساسیت انجام دهید. دقت در این مورد باعث می شود تا سنگها سالم به مقصد برسند. اگر باز هم نیاز به راهنمایی بیشتری دارید حتما با دپارتمان فروش مجموعه ما تماس بگیرید.

مهمترین بخش صادرات سنگهای اونیکس

حمل و نقل سنگهای اونیکس صادراتی

باز هم تاکید می کنیم امور حمل و نقل این سنگها برای صادرات یکی از مهمترین بخشهای این کار است. اگر این بخش را با دقت زیاد انجام دهید حتما رضایت مشتریان خارجی خودتان را کسب می کنید.
توصیه میکنیم برای اینکه این امور را بهتر انجام دهید از تاجران با تجربه مشورت بگیرید. حتی می توانید با متخصصین مجموعه ما تماس بگیرید. این دوستان نیز با تجربه خود می توانند شما را در ابن امر یاری کنند.
همه ما امیدوار هستیم تا صادرات این سنگها در کشور ما بیش از پیش رونق بگیرد.

20

  1. شرایط تحریمها تاثیر بسیار بدی روی حمل و نقل از ایران، متاسفانه داشته است. لطفا راهکارهای دور زدن تحریم ها را نیز توضیح دهید.

  2. لفا درباره نقل و انتقال پول هم مطلب بنویسید.
    در بحث تحریم ها موضوع بسیار مهمی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما