خرید بهترین سنگ های سفید چینی

خرید بهترین سنگ های سفید چینی را فقط می توانید با مجموعه ما تجربه کنید. بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان انواع سنگهای مرمریت، گرانیت، تراورتن، اونیکس، بازالت و انواع سنگهای سفید چینی در ایران است.

قیمت سنگ چینی سفید ازنا

خرید بهترین سنگ های سفید چینی

قیمت سنگ اسلب اصفهان

سنگهای سفید چینی در بازار سنگهای ساختمانی ایران طرفداران زیادی دارد. زیرا در قسمتهای مختلف بنا می توان از آنها استفاده کرد. اما اغلب دیده شده که از این سنگها در نما و دیوارهای داخلی استفاده می شود.
انواع مختلفی از سنگهای سفید چینی در بازار وجود دارد. معروفترین سنگهای سفید چینی در ایران عبارتند از: سنگ سفید چینی ازنا، الیگودرز، نیریز و قروه. اغلب این سنگها به صورت بوک مچ و فورمچ تولید می شوند و در اختیار خریداران قرار می گیرد.
بخش بزرگی از خریداران سنگهای سفید چینی در ایران، صادرکنندگان این سنگها هستند. زیرا سنگهای سفید چینی ایرانی، خریداران خارجی زیادی نیز دارد.
جالب است بدانید چین، هند، یونان و ایتالیا از بزرگترین تولیدکنندگان سنگهای سفید چینی در دنیا هستند. ولی جالبتر اینجاست که این کشورها که خود از بزرگترین تولیدکنندگان در بازارهای جهانی هستند، خود از واردکنندگان سنگهای سفید چینی از بازرگانی سنگ شگفت انگیز هستند.
انگار که به اسکیموها یخ می فروشیم. اجازه دهید دلیل این واردات را به شما توضیح دهیم. هند و چین به دلیل جمعیت زیادی که دارند برای تامین نیازهای داخلی خود مجبور هستند از تولیدکنندگان خارجی انواع سنگها را خریداری کنند.

قیمت بهترین سنگ سفید چینی

خرید بهترین سنگ های سفید چینی

خوشبختانه، با توجه به تولید بالای انواع سنگهای سفید چینی در ایران، این سنگها از تنوع بالایی در کیفیت و قیمت برخوردار هستند. بدون تردید هرچقدر سنگها پاکتر باشند، یعنی (رگه و لکه های کمتری داشته باشند) قیمت بالاتری نیز دارند.
بسیاری از تولیدکنندگان سنگهای سفید چینی این سنگها را به صورت اسلب تولید و فرآوری می کنند. حتما می دانید که قیمت اسلب این سنگها بالاتر از قیمت تایل این سنگها است.
تقریبا قیمت اسلب این سنگها در بازار از متری ۹۰۰ هزار تومان تا متری ۲ میلیون تومان موجود است. لازم به ذکر است از سنگهای سفید چینی برای تولید انواع پله های داخل ساختمان نیز استفاده می شود.
اما ما توصیه نمی کنیم. زیرا از بعد از دو یا سه سال این سنگها دچار ترک و شکستگی می شوند. برای پله همیشه سعی کنید از پله های گرانیتی استفاده کنید. پله های گرانیتی به راحتی بیش از ۳۰ سال برای شما کار می کنند.

صادرات سنگهای سفید چینی

خرید بهترین سنگ های سفید چینی

اغلب تولیدکنندگان سنگهای سفید چینی امیدوار به صادرات این سنگها هستند. سنگ سفید چینی ازنا یکی از مطرح ترین سنگها در بین خریداران خارجی این سنگها است.
این سنگ با داشتن بیشترین زمینه سفید و کمترین رگه زیباترین نوع سنگهای سفید چینی در ایران است. تقریبا تمام کشورهای همسایه ایران از واردکنندگان انواع سنگهای سفید چینی هستند.
برای کشورهای خلیجی که از مهمترین واردکنندگان این سنگها هستند کیفیت ساب این سنگها بسیار مهم است. ایتالیا یکی از اصلی ترین صادرکنندگان انواع مرمریت سفید کالاکاتا و کارارا به کشورهای خلیجی است. به جرات می توان گفت هیچ تفاوتی بین سنگهای ما و آنها وجود ندارد.
ولی چون آنها کیفیت برش، ساب و بسته بندی بالایی دارند در نتیجه بازار کشورهای همسایه ما را تصاحب کرده اند و ما سهم ناچیزی از آن بازار بزرگ و مهم را داریم.

مهمترین تولید کننده سنگهای سفید چینی

خرید بهترین سنگ های سفید چینی

بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان انواع سنگهای ساختمانی در ایران و خاورمیانه است. مجموعه ما تولید کننده انواع سنگهای ساختمانی در سورت ها، سایزها و رنگهای مختلف از گذشته دور تاکنون بوده است.
در کنار تولید، اصلی ترین هدف ما صادرات انواع سنگهای ساختمانی به کشورهای مختلف دنیا بوده است. در راستای این هدف تاکنون موفق به صادرات بیش از ۳۰ کشور دنیا شده ایم.
قسمت عمده صادرات ما به کشورهای همسایه بوده است. از مهمترین ویژگی های ما داشتن ۱۵ نمایندگی در استانهای مختلف ایران و ۴ دفتر خارجی است. بعلاوه، ۵۰ بازاریاب در تمام ایران داریم که سالها است در حال همکاری با ما هستند.

خرید عمده سنگهای سفید چینی

اسلب سنگ مرمریت الیگودرز

ادعا نمی کنیم، اما اگر قصد خرید عمده انواع سنگهای سفید چینی را دارید می توانیم بهترین قیمت در ایران را به شما پیشنهاد دهیم. البته فراموش نکنید، کیفیت تولید و تامین این سنگها برای مدیران سنگ شگفت انگیز بسیار مهم و حیاتی است.
هدف ما فروش یکبار نیست بلکه ایجاد یک ارتباط دائمی و پایدار با شما خریداران گرامی است. رضایت خریداران همیشه برای مدیران سنگ شگفت انگیز یک اولویت جدی است.
علیرغم ارائه بهترین قیمت، اگر قصد صادرات دارید بهترین بسته بندی و پالت، بهترین تیم حمل و نقل و بهترین تیم نصب مجموعه ما در خدمت شما است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما