خرید سنگ اونیکس دودی اسلب

خرید سنگ اونیکس دودی اسلب یک انتخاب فوق العاده برای سازندگان بناهای خاص است. سنگهای اونیکس به دلیل قیمتی که دارند، سنگهایی نیستند که در همه جا به سادگی بتوان آنها را دید. در ایران سنگهای اونیکس را می توان در کاخها، برخی مساجد، کتابخانه های قدیمی، حرم امام زادگان و برخی از بناهای لوکس دید.

خرید سنگ اونیکس دودی اسلب

خرید سنگ اونیکس دودی اسلب

خرید سنگ اونیکس دودی اسلب

سنگ اونیکس دودی یکی از خاص ترین سنگهای اونیکس در بازار ایران است. این سنگ زیبا در طیف رنگهای مختلفی وجود دارد. معدن این سنگ در استان کردستان است و به اونیکس کردی نیز معروف است.
واقعا مشاهده این سنگ از نزدیک مانند مشاهده یک تابلو هنری است. در برخی از سورت های این سنگ تنوع رنگ زیادی وجود دارد.طیف رنگهای مشکی، دودی، سفید و آبی را می توان در این سنگها مشاهده کرد. بسیاری از سورت های این سنگ زیبا به صورت بوک مچ هستند.
اگر به دنبال خرید یک سنگ شاهکار هستید، قطعا توصیه ما اونیکس دودی است. این سنگ اغلب در لابی، (TV ROOM )، پاگرد در راه پله، کانتر، جزیره به کار می رود. البته ما معتقد هستیم استفاده از سنگ کاملا سلیقه ای است.
حتی ممکن است از این سنگها در ساخت وان حمام نیز استفاده شود. روزانه خریداران زیادی برای خرید این سنگ با ما تماس می گیرند. مشتریان صادراتی زیادی نیز برای خرید این سنگ زیبا تمایل دارند.

تولید اسلب اونیکس دودی

خرید سنگ اونیکس دودی اسلب

بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان این سنگ در بازار ایران است. به خوبی به یاد دارم برخی از همکاران ما وقتی اولین بار این سنگ را دیدند می گفتند مگر این سنگ مشتری هم دارد؟
اما به مرور این سنگ نیز مشتریان خاص خودش را پیدا کرد. امروزه کارخانجات مختلفی در حال تولید و فرآوری این سنگ زیبا هستند. ترکیه از وارد کنندگان اصلی اونیکس دودی از ایران است.
برخی از کشورها نیز فقط کوپ این سنگها را وارد می کنند و در کشور خودشان برش می زنند. اولین بار این سنگ را به یک سازنده معروف در تهران فروختیم که در حال ساخت یک برج در منطقه الهیه تهران بود.
این فرد، چند ورق اسلب برای لابی مجتمع خریداری کرد. در چندین ماه اخیر مشتریان زیادی از تهران برای خرید این سنگ به ما مراجعه کردند.

قیمت سنگ اونیکس دودی

خرید سنگ اونیکس دودی اسلب

بدون شک این سنگ به دلیل خاص بودن و اینکه تنها یک معدن در ایران این سنگ را تولید می کند قیمت رزانی ندارد. بعلاوه، وقتی تقاضا برای این سنگ زیاد باشد و تولید کم باشد، ناخواسته قیمتها افزایش می یابد.
حال شما بازار پرنوسان ارز، میزان تورم و تحریم ها را نیز به قیمت این سنگ اضافه کنید. در کل زمانی که موضوع قیمت مطرح می شود نمی توان در مورد کلیت اقتصاد کشور صحبت نکرد.
اقتصاد کشور ما سالهای زیادی است که بیمار است. دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد. همین دلایل سبب شده تا ما شاهد یک ابرتورم در ایران باشیم. قیمت هیچ کالایی در ایران به هیچ وجه ثبات ندارد.
موضوعات مختلفی پیرامون قیمت انواع سنگهای اونیکس وجود دارد. طبیعتا، این سنگ نیز افزایش قیمت زیادی در بازار دارد.

صادرات سنگهای اونیکس

خرید سنگ اونیکس دودی اسلب

رسیدیم به موضوع جذاب صادرات سنگهای اونیکس در ایران. در واقع صادرات در ایران همواره با چالشهای مختلفی همراه است. خوشبختانه با پیگیری های دلسوزانه بسیاری از همکاران ما در سالهای اخیر کمی از این چالشها کاسته شده است.
موضوعات مختلفی که چالش برانگیز هستند در صادرات سنگهای اونیکس وجود دارد. بسیاری از این چالشها در قسمت مذاکرات با مشتریان خارجی است. موضوع حمل و نقل چالش مهم بعدی است.
مساله انتقال پول مهمترین چالش تاجران این سنگها است. امیدوارم هستیم تا روزی شرایط کشور ما نیز نرمال شود و بتوانیم بدون این چالشها تجارت کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما