خرید سنگ راه پله ارزان

خرید سنگ راه پله ارزان از جمله خریدهای الزامی هر پروژه ساختمانی است. ارتباط طبقات مختلف ساختمان­های اداری، تجاری و مسکونی به غیر از آسانسور از طریق پله و راه­ پله­ ها مقدور می­شود. راه­ پله­ ها به دو دسته داخل بنا و خارج بنا تقسیم می­ شوند.
انتخاب سنگ راه ­پله خوب می­ تواند زیبایی و جلوه مناسبی برای فضای داخل ساختمان­ها فراهم کند. خرید سنگ راه­ پله با کیفیت، زیبا و ایمن می­ تواند به ارزش پروژه ساختمانی اضافه کند. با توجه به تقسیم­ بندی سنگ­های راه ­پله به داخل و خارج بنا، انتخاب با حساسیت بالاتری صورت می­گیرد.
ما در این مقاله شما را با نحوه خرید سنگ راه ­پله، مناسب هر فضا آشنا می­ کنیم. ما را همراهی کنید.

خرید سنگ راه پله ارزان

خرید سنگ راه پله ارزان

خرید سنگ راه پله ارزان

همیشه راه ­پله محل تردد افراد است. این محل به دلیل تردد زیاد باید دارای سنگی با کیفیت و ماندگار باشد. سنگی که مقاومت فشاری بالایی داشته باشد. ابعاد، ضخامت، رنگ و کیفیت از جمله معیارهای مهم در انتخاب سنگ راه ­پله است.
راه­ پله­ های داخلی چون در معرض شرایط جوی نیستند باید نسبت به شرایط اسیدی و قلیایی ناشی از شوینده­­ های متفاوت مقاوم باشند. اما سنگی که برای راه ­پله فضاهای خارج ساختمان بکار می­رود، شرایط متفاوتی دارد.
این سنگ باید در شرایط سرما، گرما و رطوبت مقاومت بالایی داشته باشد. همچنین نسبت به تردد و شرایط فیزیکی هم مقاوم باشد. با این توضیحات بهترین سنگ­های مورد استفاده برای راه ­پله سنگ گرانیت، مرمریت و تراورتن اشاره کرد.

قیمت انواع سنگ راه پله

خرید سنگ راه پله ارزان

سنگ گرانیت به دلیل مقاومت در شرایط جوی مختلف و عدم ساییدگی بهترین گزینه است. این سنگ جذب آب پائین داشته و در برابر مواد اسیدی و قلیایی مقاوم است. شفافیت و درخشندگی این سنگ باعث افزایش قیمت در آن می­ شود.
گرانیت مشکی نطنز گرانترین و مروارید مشهد ارزان­ترین قیمت را دارند. سنگ مرمریت برای راه ­پله بیرونی انتخاب مناسبی است. چرا که در برابر باران­های اسیدی مقاوم بوده و کمتر دچار سائیدگی می ­شوند.

فروش ویژه انواع سنگهای راه پله

خرید سنگ راه پله ارزان

خرید سنگ راه­ پله ارزان بستگی مستقیم به بودجه شما دارد. پس از آن فاکتور مهم دیگر نوع سنگ است. با توضیحات و الویت­ بندی بالا مشخص است که سنگ گرانیت گرانترین سنگ راه­ پله است. برای خرید سنگ مناسب به موارد زیادی باید توجه کرد.
کیفیت و ماندگاری سنگ بسیار مهم است. انتخاب سنگ بدون سوراخ، شیار و آسیب از نکات بسیار مهم است. مقاومت سنگ در شرایط جوی و جذب آب پائین سنگ از موارد مهم دیگر است. به ابعاد مورد نظر خود هم توجه داشته باشید تا هزینه اضافی به شما تحمیل نشود.
برند یکی از مهمترین پارامترهای قیمت­ گذاری برای سنگ راه ­پله است. مرمریت اداوی، گرانیت مروارید مشهد از ارزانترین سنگ­ها برای راه ­پله محسوب می ­شوند. مرمریت صلصالی نیز از دسته سنگ­های با قیمت متوسط برای راه­ پله می ­باشد.

بازرگانی سنگ شگفت انگیز

خرید سنگ راه پله ارزان

خرید سنگ راه­ پله از بازرگانی سنگ شگفت ­انگیز برای مشتریان بسیار به صرفه است. ما با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مشتریان، سنگ راه­ پله برای داخل یا خارج ساختمان، بهترین­ها را معرفی می­ کنیم.
پرسنل متخصص تیم مشاورین در مجموعه ما مناسب­ ترین سنگ راه­ پله را به شما پیشنهاد می­دهند. لازم به ذکر است که در انبارهای مجموعه سنگ شگفت ­انگیز انواع سنگ راه ­پله با کیفیت و قیمت­های متفاوت موجود است.
خرید از ما برای شما بسیار اقتصادی خواهد بود. لازم به ذکر است که قیمت پائین دلیل بی­ کیفیت بودن سنگ نخواهد بود. با حرفه ای های بازار سنگ ایران در بازرگانی سنگ شگفت انگیز آشنا شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما