خرید عمده سنگ گرانیت زفره درجه یک

سنگ گرانیت زفره  یکی از سنگ های زیبا و مقاوم جهت نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها و مراکز تجاری و کلیه مکان ها می باشد، این نوع سنگ که از برترین و مشهورترین معادن تولید سنگ در شهر اصفهان فرآوری می شود به سنگ زفره معروف بوده و در گروه سنگ های با رنگ زمینه مشکی ، قرمز و طیف رنگی متفاوت دیگر قرار می گیرد. فروش سنگ گرانیت زفره  با ارزانترین قیمت به صورت عمده امکان پذیر می باشد.

خرید عمده سنگ گرانیت زفره درجه یک

اطلاعات کافی در مورد سنگ گرانیت زفره

اطلاعات کافی در مورد سنگ گرانیت زفره سنگ گرانیت رفره از معادن معروف شهر اصفهان در  کشور ایران  به دست می آید، این سنگ در رنگ های مشکی و قرمز، فیروزه ای  با رگه های نقطه ای شکل بسیار شیک ‌‌و با کیفیت عرضه می گردد. این سنگ بسیار خاص و زیبا است و نمای بینظیری را ایجاد می کند.

سنگ های گرانیت زفره  را به صورت فلیم شده نیز تهیه می نمایند جهت این کار سنگ را با ابزار های مخصوص به خود سوزانده و آتش می زنند تا سطح سنگ زبر گردد. گرانیت زفره فلیم شده همواره مورد تقاضای بازارهای داخلی و خارجی قرار می گیرد.

از سنگ گرانیت فلیم شده زفره جهت مکان هایی که در معرض سرخوردن افراد می باشد استفاده می کند تا از حادثه و زمین خوردن جلوگیری به عمل آید.

از این نوع سنگ گرانیت فلیم شده تان زفره در راه پله ها، سالن های ورودی، حیاط و محوطه ها، پیاده روها، فروشگاه ها،  ورودی هتل های لوکس و سایر مکان هایی که در معرض لغزندگی قرار می گیرند استفاده های مفیدی می شود.

مشخصات عمومی سنگ گرانیت زفره

مشخصات عمومی سنگ گرانیت زفره مشخصات گرانیت زفره بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد.ضخامت سنگ گرانیت زفره  معمولا از  دو سانتی متر و بالاتر  می باشد و سطحی بسیار صیقلی و صاف داشته و در تمام ابعاد درخواستی می توان آن را تهیه نمود.

این سنگ زیبا در وزن های مختلف و بالاتر عرضه شده و جهت کاربرد های بسیار شیک و متفاوت در سنگ های میز ناهارخوری، سنگ های شومینه، سنگ های کانتر و کابینت، سنگ های لوکس دیواره لابی و کف هتل ها، سنگ راه پله ها و پاگرد ها، سنگ کف سایر آسانسور ها، سنگ کف و دیواره های حمام های لوکس، سنگ  کف و دیواره دستشویی، سنگ کف و دیواره های آشپزخانه، سنگ کف سالن پذیرایی، سنگ های شومینه و بسیاری دیگر از موارد مورد استفاده را می توان نام برد.

تمام ابعاد و ضخامت های این سنگ خاصیت فورمج و بوکنج را دارد، ضخامت گرانیت  زفره با توجه به کیفیتیش بسیار عالی و متفاوت و  مناسب بوده و از دو الی چهار سانتی متر متغیر می باشد. انواع گرانیت زفره در اسلب های متفاوت و رنگ های متنوع  در نمایندگی فروش این محصول و باب میل تمامی سلیقه ها با نهایت کیفیت عرضه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما