خرید و فروش سنگ تراورتن

خرید و فروش سنگ تراورتن در ابعاد و ضخامتهای مختلف را زیر قیمت بازار از ما بخواهید. این سنگ جز سنگهای رسوبی و تزینی می باشد و از رسوبات چشمه های آب گرم به دست می آید. جالب است بدانید که میزان گرما و ارتفاع منطقه برکیفیت سنگ اثر گذار می باشد.
رنگهای سنگ تراورتن، شامل سفید، کرم، شکلاتی، قرمز، گردویی، زرد و سیلور می باشد. از معادن سنگ تراورتن می توان از تراورتن زنجان و تکاب اردبیل و مرکزی نام برد. فروش سنگ تراورتن به صورت عمده یکی از مهمترین خدمات بازرگانی سنگ شگفت انگیز است.

خرید و فروش سنگ تراورتن

خرید و فروش سنگ تراورتن

خرید و فروش سنگ تراورتن

محصولی که در تصویر می بینید، به علت وجود تخلخل، مناسب نمای بیرونی و درونی ساختمان است. یکی از مزایای این محصول این است که، در مناطق سرد و با بارندگی فراوان در نمای ساختمان کاربرد دارد.
پس بدانبد که، از دیگر کاربرد های سنگ تراورتن استفاده در نماهای حجمی و نماهای رومی می باشد. بسیار اهمیت دارد که بدانید که، در نمای داخلی ساختمان در قسمتهای قرنیز دیواری و سنگ بغل پله استفاده می شود. فروش عمده سنگ طبیعتا قیمت پایینتری دارد.

قیمت سنگ تراورتن

خرید و فروش سنگ تراورتن

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، به هر میزان رنگ سنگ روشنتر باشد، قیمت سنگ نیز گرانتر خواهد شد. همچنین از عوامل موثر بر قیمت این سنگ، موج دار بودن یا بدون موج بودن آن می باشد.
هر چه موج سنگ کمتر باشد بر قیمت سنگ نیز افزوده خواهد شد. نوع سورت و کیفیت سنگ، که بر اساس کیفیت سورت می شود. نوع برش که توسط اره بر و یا قله بر بریده شود، نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ می باشد.

خرید ارزان انواع سنگ تراورتن

خرید و فروش سنگ تراورتن

می توانید با داشتن اعتماد به بازرگانی سنگ شگفت انگیز، خریدی مقرون به صرفه را داشته باشید. دپارتمان فروش ما با در نظر گرفتن تخفیفی معادل ۱۰ الی ۲۰ هزار تومان، به فکر  سود شما، خواهد بود.
همانطور که می دانید، حتما با خرید از مجموعه سنگ شگفت انگیز دارای سود بیشتر نسبت به کارخانه های دیگر، خواهید شد. مجموعه ما در طی پروسه خرید تا بارگیری، نصب و خدمات پس از فروش همراه با شما، خواهد بود.

فروش ویژه سنگ تراورتن

خرید و فروش سنگ تراورتن

گفتنی است که سنگ، از نظر کیفیت دارای دسته بندی های ممتاز، سوپر، درجه یک و درجه دو می باشد. هر چه تعداد رگه های موجود در سنگ کمتر باشد، سنگ از کیفیت برتری برخوردار می باشد. سنگ تراورتن هر چه روشنتر باشد، بر قیمت سنگ نیز افزوده خواهد شد.
از جمله خدمات فرو ش مجموعه ما این است که سنگ های شما را از بارگیری تا تحویل، بیمه خواهیم کرد. لازم به ذکر است که سنگهای خریداری شده توسط شما دارای خدمات پس از فروش به مدت ۵ سال می باشد.

بازرگانی سنگ شگفت انگیز

فروش تراورتن عباس آباد

بازرگانی سنگ شگفت انگیز در تلاش است تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. این خدمات شامل خدمات قبل از فروش و پس از فروش است. برای ارائه این خدمات از یاری بهترین متخصصین صنعت سنگ ایران بهره می بریم.
لطفا برای ثبت سفارش خود با دپارتمان فروش ما تماس بگیرید. همچنین، می توانید فرم انتهای این مطلب را تکمیل و ارسال کنید. در ضمن برای سفارشات بیش از ۴۰۰ مترمربع با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما