رویال سنگ اونیکس سفید ساختمانی

رویال سنگ اونیکس سفید ساختمانی یکی از زیباترین تولیدات همکاران ما در استان یزد است. این سنگ زیبا اغلب به صورت بوک مچ تولید و فرآوری می شود. قصد داریم تا ماجرای یکی از صادراتهایی که به کشور عمان داشتیم را برای شما تعریف کنیم. قول می دهیم این ماجرا بسیار جذاب و آموزنده هست.

رویال سنگ اونیکس سفید ساختمانی

رویال سنگ اونیکس سفید ساختمانی

رویال سنگ اونیکس سفید ساختمانی

ابتدا اجازه دهید تا کمی درباره سنگ زیبای اونیکس (مرمر) سفید به شما توضیح دهیم. خودم برای اولین بار این سنگ را در کارخانه یکی از دوستانم در شهرک صنعتی محمود آباد استان اصفهان دیدم.
در این شوروم این سنگ در قسمتی از سالن با یک بک لایت عالی در حال خودنمایی بود. کاملا ناخواسته به سمت این سنگ زیبا جذب شدم. واقعا دیدن این سنگ از نزدیک حیرت انگیز بود.
البته نباید برش زیبا و فرآوری عالی این سنگ را نیز فراموش کنیم. این موضوع برای سال ۱۳۹۷ است. از دوستم درباره قیمت و معدن این سنگ پرس و جو کردم.
همان جا عاشق این سنگ شدم وتمایل عجیبی پیدا کردم تا این سنگ را در کارخانه خودمان تولید کنیم. طبیعتا، این اتفاق در همان سال افتاد. به معدن این سنگ رفتیم و ۵۰۰ تن از این سنگ را خرید کردیم و برای برش و تولید به کارخانه بردیم.

فروش سنگ اونیکس سفید ساختمانی

رویال سنگ اونیکس سفید ساختمانی

بدون تردید بعد از مرحله تولید سنگ اونیکس سفید ساختمانی نوبت به فروش آن می رسد. به خوبی به یاد دارم که با یکی از مدیران کارخانه راجع به فروش این سنگها در حال صحبت بودیم که تلفن زنگ زد.
یک مشتری از عمان تماس گرفته بود و درخواست خرید سنگ اونیکس سفید داشت. از طریق تماس تصویری واتساپ سنگها را به او نشان دادم. تولید اونیکس در کارخانه ما فقط به صورت اسلب می باشد.
خریدار با دیدن این سنگها هیجان زده شده بود. کاملا از حرف زدن او معلوم بود که سنگها را پسندیده است. بعد از اعلام قیمت شروع به چانه زنی برای تخفیف گرفتن کرد. خوشبختانه اولین پارت این سنگها به متراژ ۶۰۰ مترمربع به عمان صادرات شد.

برکت فروش سنگ اونیکس سفید

رویال سنگ اونیکس سفید ساختمانی

مشتری عمانی ما در اصطلاح بازاری چراغ اول را روشن کرد. خدا رو شکر برکت فروش اول سنگ اونیکس سفید در کارمان جاری شد. ظرف کمتر از دو هفته تمام سنگهایی که تولید کرده بودیم به صورت فوق العاده ای فروخته شد.
طوری که وقتی دوباره به معدن رفتیم برای خرید کوپ اونیکس سفید، مالک معدن تعجب کرده بود. به هر حال از آن زمان تاکنون سنگ اونیکس سفید یزد همیشه در متراژهای مختلف در کارخانه ما موجود هست.
اگر قصد خرید سنگ اونیکس سفید را دارید پیشنهاد می کنیم از این سنگ استفاده کنید. مجموعه ما در تمام مراحل خرید شما در کنار شما است. شاید شما نیز مانند برخی از مشتریان ما به دنبال خدمات خاص و جدید هستید. در این صورت حتما با همکاران ما در دپارتمان فروش تماس بگیرید.

16

  1. سلام. خدا قوت. داستان بسیار جذابی بود.
    لطفا بیشتر درباره تجربیات خودتان مطلب بنویسید.

  2. شما کوپ انواع سنگهای مرمر را نیز خریداری می کنید؟
    ما تناژ زیادی از این کوپ ها را در رنگهای مختلفی داریم. اگر خواستید بفرمایید.

  3. فکر می کنم اگر یک مطلب جامع پیرامون معادن سنگهای مرمر در ایران بنویسید بسیار مفید و موثر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما