سفارش خرید سنگ گرانیت قرمز قزوین

سنگ گرانیت قرمز در معادنی در استان قزوین استخراج می شود. این سنگ قرمز رنگ است و رگه هایی سفید و سیاه دارد. این نوع سنگ به نام های قرمز گوجه ای و قرمز سماقی نیز معروف است. سنگ گرانیتی قرمز از جمله سنگ های سخت به شمار می رود و به همین دلیل حفاری معادن و تولید آن کاری سخت است و به همین دلیل قیمت نسبتا بالایی دارد.

سفارش خرید سنگ گرانیت قرمز قزوین

اطلاعات کافی درباره معادن سنگ گرانیت قرمز

اطلاعات کافی درباره معادن سنگ گرانیت قرمزسنگ گرانیت از ماگما تشکیل شده است، به گدازه های آتشفشانی که بعد از مدتی سفت می شوند ماگما می گویند. از سنگ گرانیت قرمز در نمای داخلی ساختمان استفاده می شود، برای مثال در کف اتاق ها و آشپزخانه، از این سنگ در نمای پله ها نیز استفاده می شود.

معدن گرانیت قرمز در شهر های زیادی وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارا هستند در اینجا در مورد معدن گرانیت قرمز در استان قزوین صحبت کنیم:

معدن گرانیت قرمز در استان قزوین در نزدیکی قلعه الموت قرار دارد. گرانیت قرمز قزوین در برابر ساییدگی، حرارت، گرما و سرما بسیار مقاوم است و خراب نمی شود، این سنگ آب را به خود جذب نمی کند و به همین دلیل علاوه بر نماهای داخلی می توان در نماهای بیرونی نیز از آن استفاده کرد. همانطور که از نام سنگ گرانیتی قرمز پیداست عمده رنگ این نوع سنگ قرمز است اما دارای خط های سفید رنگی نیز هست که البته هر چه تعداد این رگه های سفید رنگ کم تر باشد سنگ ارزش بالاتری دارد.

دومین معدن سنگ گرانیتی قرمز در استان یزد، منطقه ی قلعه خرگوشی در نزدیکی تالاب گاو خونی واقع شده است، از این معدن سنگ های گرانیت قرمز ریز و درشت استخراج می شود و هر چه سنگ درشت تر باشد قیمت آن بیشتر است.

معادن سنگ گرانیتی قرمز در جای جای استان اصفهان قرار دارند، از این معادن می توان معدن نطنز، نایین شهر و خود شهر اصفهان را نام برد.

علاوه بر معادن در بعضی از شهر های دیگر نیز معادن گرانیت قرمز وجود دارد. 

فروش عمده سنگ گرانیت صادراتی

فروش عمده سنگ گرانیت صادراتیسنگ های گرانیتی قرمز بعد از استخراج از معادن در ابعاد قابل حمل برش می خورند و در مصالح فروشی ها و یا سایت های آنلاین به فروش می رسند.

دو روش برای خرید وجود دارد اول به صورت جزئی و دوم به صورت عمده، خرید عمده سنگ های گرانیتی از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر است. برای خرید عمده با مشاوران ما تماس بگیرید و در این باره مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما