سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز معمولا برای تولید کنندگان این سنگها زیاد است. اغلب این سفارشات از تنوع زیادی در سایز و ضخامتها برخوردار هستند. مرمر سبز یکی از زیباترین سنگها در میان سنگهای مرمر است. می خواهیم با هم شرایط صادرات این سنگها را بررسی کنیم.

سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

همیشه انواع سنگهای مرمر ایرانی مورد توجه خریداران خارجی به خصوص در کشورهای همسایه بوده است. این سنگها خوشبختانه از تنوع خوبی در رنگ، کیفیت و تولید برخوردار هستند.
مشتریان این سنگها با هر سلیقه ای امکان خرید این سنگها را دارند. کشورهای همسایه ایران از واردکنندگان جدی این سنگها هستند. بعلاوه، کشورهای عربی ثروتمند حوزه خلیج فارس هم سفارشات خوبی برای انواع سنگهای مرمر سبز دارند.
آمدن سفارش صادراتی سنگهای مرمر سبز همیشه برای تولید کنندگان این سنگها جذاب است. اما به هر حال این سفارشات چالشهایی را نیز به همراه دارند. در ادامه این مطلب سعی می کنیم تا شما را با مراحل مختلف صادرات این سنگها بیشتر آشنا کنیم.

دریافت پول از مشتریان خارجی

سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

شاید شما عزیزان مطالب قبلی ما را مطالعه کرده باشید. در مطالب قبلی به صورت کامل در مورد بخشهای مختلف ارسال سفارشات صادراتی صحبت کردیم.
اما آن طور که باید و شاید به موضوع مهم انتقال پول پرداخته نشده است. یک مشتری از بنگلادش با ما تماس گرفت و در مورد نحوه پرداخت مذاکره کردیم. جالب است بدانید به خوبی موضوع تحریم های امریکا درباره ایران را می دانست.
از من پرسید چطور باید پول را برای شما منتقل کنیم؟ تمام چالشها یک طرف و این موضوع نیز یک طرف دیگر. اگر از پس این چالش برآییم به احتمای بالای ۹۰ درصد ارسال سفارش قطعی شده است. در مورد سایر موضوعات همیشه توافق حاصل می شود. تنها چالش بزرگ در همین بخش است.

حمل و نقل سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

اگر شما نیز فقط یک بار یک سفارش صادراتی را ارسال کرده باشید به خوبی با چالش های این مقوله آشنا هستید. در مورد همین موضوع به جرات می توان گفت بیش از بیست مطلب می توان نوشت.
حمل و نقل زمینی و دریایی برای صادرات سنگهای ساختمانی مطرح هستند. بسیار مهم است تا هزینه های این دو مورد را با جزئیات بدانیم. این جزئیات باعث می شود تا خدمات بهتری به مشتریان داشته باشیم.
یکی از بدترین اتفاقات در پروسه صادرات سنگهای مرمر سبز عدم پذیرش قیمت حمل و نقل توسط مشتری است. موردی بود که با مشتری برای قیمت سنگها هم توافق کردیم اما برای کرایه حمل بار معامله کنسل شد.

ارسال دریایی سفارش صادراتی سنگ مرمر

سفارش صادراتی سنگ مرمر سبز

همین امروز برای یک سفارش صادراتی در پورت چیتاگون در کشور بنگلادش از لاین قیمت گرفتیم. قیمتها را برای مشتری ارسال کردیم. با چند همکار درباره این موضوع مشورت کردیم.
امیدواریم تمام سفارشات صادراتی شما عزیزان هم قطعی شوند و بتوانیم در این شرایط سخت اقتصادی برای ایران عزیز ارز آوری کنیم.

28

 1. سلام.
  در مورد هزینه های تولید سنگ مرمر سبز سوال داشتیم.
  لطفا راهنمایی کنید.

  • لطفا فرم همکاری را تکمیل و ارسال کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

 2. درباره صادرات بیشتر مطلب بنویسید لطفا.
  بسیار مطالب کاربردی و آموزنده هستند.

 3. مطلب شما را خواندم. خیلی ممنون که تجربیات خودتان را در اختیار ما قرار می دهید.

  • لطفا فرم همکاری را تکمیل و ارسال کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

 4. قصد سرمایه گذاری روی پروژه های دانش بنیان سنگهای ساختمانی هستیم.
  آیا بازار خوبی دارند؟

  • لطفا فرم همکاری را تکمیل و ارسال کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

 5. همیشه صادرات از ایران یکی از موضوعات پر چالش محسوب میشده است. مخصوصا اگر این صادرات به کشورهای اروپایی باشد. زیار در این کشورها قوانین وارداتی بسیار پیچیده است.

 6. سلام
  لطفا از نتیجه معاملتون با بنگلادش ما را هم خبردار کنید که با چه قیمتی هزینه حمل رو بستید؟ با تشکر

 7. درود بر شما و ممنون از اطلاعاتی که با ما شیر می کنید. در خصوص صادرات کوپ مرمر سبز هم اطلاعات بفرستید

 8. درود و سپاس از مقالات خوب شما
  لطفا در خصوص قیمت سنگ مرمر با ابعاد 40 طول و ضخامت 3 قیمت اعلام کنید

 9. وقت بخیر
  من مشتری خارجی دارم و میخوام سفارشش و از شما تأمین کنم، آیا شما امور صادرات هم انجام میدید؟

  • بله. تمام امور مربوط به صادرات شما را انجام می دهیم.
   لطفا فرم همکاری را تکمیل و ارسال کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما