عمده فروشان سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد

سنگ گرانیت فیروزه ای در داخل کشور منحصر به فردترین گرانیت در سطح کشور بوده است که برای استفاده علاقمندان در بازار فروش خود موجود می باشد رنگ منحصر به فرد و ساختار خاص این سنگ این سنگ را به پرفروشترین نوع سنگ در سطح کشور تبدیل کرده است و بیشتر مشتریان برای نماهای ساختمانی خود به سراغ این سنگ می آیند. معدن استخراج این سنگ در استانم خراسان واقع شده است و از این منطقه به تمام استان های کشور ارسال می گردد. این سنگ های زیباترین و منحصر به فردترین نوع سنگها برای به کار گیری در نمای ساختمان های بوده است. 

عمده فروشان سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد

مشخصات عمومی سنگ گرانیت فیروزه ای

مشخصات عمومی سنگ گرانیت فیروزه ایمشخصات عمومی سنگ گرانیت فیروزه ای در سطح کشور برای مشتریان این سنگ به این صورت است که این سنگها در حال حاضر برای استفاده در نمای خارجی ساختمان های بیشتر استفاده را به خود اختصاص داده است.
این سنگ های ویژگی های زیر را نیز دارا می باشند:

  • سنگ گرانیت فیروزه ای بسیار سخت می باشد.
  • سنگ یاد شده بسیار مقاوم است
  •  این سنگها با دوام هستند
  • خاصیت جلا پذیری دارند. 
    با توجه به این مسئله که این سنگ های جز سنگ های آتشفشانی در سطح کشور هستند در برابر یخبندان نیز از خود مقاومت بالایی را نیز نشان می دهد و به راحتی از بین نمی روند.
    سنگ های گرانیتی در سطح کشور دارای درجه سختی ۵ تا ۷ را به خود اختصاص داده اند یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فردی که این سنگها دارند این است که از مقاومت فشاری بالایی برخوردار هستند این سنگها در برابر هوا زدگی نیز مقاوم بوده و درصد حد آب این سنگها تقریبا نزدیک به صفر می باشد . 
    استفاده کردن از این سنگها برای راه پله یکی از گزینه های مناسب می تواند بوده باشد که مشتریان می توانند از آن استفاده نمایند. گرانیت فیروزه مشهد نوع دیگری از این سنگ در داخل کشور می باشد که این سنگ نیز مشتریان خاص خود را دارا می باشد .

خصوصیات سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد

خصوصیات سنگ گرانیت فیروزه ای مشهدخصوصیات سنگ گرانیت فیروزه ای مشهد همان طور که گفته شد از کیفیت خوبی برای استفاده در ساختمانها برخوردار هستند که علاقمندان می توانند در سازه های خود از این سنگ های کمک گیرند.

تخلخل این سنگ های نیز بسیار کم بوده است هم چنین این سنگها در برابر یخ زدگی نیز مقاوم هستند و در مکانهایی که دارای اقلیم سرد است بهتر است که از این سنگ های استفاده گردد. مشخصات گرانیت فیروزه ای نیز به این صورتی است که گفته شد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما