فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی

فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی در شهرهای مختلفی می توان این سنگها را پیدا کرد. اما بیشتر این سنگها در استان خراسان و استان اصفهان تولید می شود.

فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی

فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی

فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی

سنگ مرمر پرتقالی (اونیکس) یکی از زیباترین سنگهای مرمر موجود در بازار است.این سنگ از معادن بجنورد استخراج می شود. برخی از تولید کنندگان سنگ مرمر پرتقالی در منطقه صنعتی تپه سلام ابتدای جاده فریمان فعالیت می کنند.
بعلاوه، فروش این سنگ نیز توسط برخی از همکاران ما در این منطقه صنعتی انجام می شود. در حقیقت مرمر پرتقالی کاربردهای فراوانی دارد. این سنگ زمانی که در معرض نور قرار می گیرد رنگ بسیار زیبایی را از خود منتشر می کند.
از این سنگ برای ساخت ظروف سنگی و وان حمام سنگس استفاده می شود. همچنین، معمولا برای دیوارهای داخلی ساختمانها نیز استفاده می شود.

بازار خرید و فروش سنگ مرمر پرتقالی

فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی

این سنگ مشتریان صادراتی زیادی دارد. از بسیاری کشورهای عربی برای خرید کوپ این سنگها با دپارتمان فروش مجموعه ما تماس می گیرند. همچنین، در بازار داخل نیز برای مواردی که به شما توضیح دادیم تولیدکنندگان زیادی سفارش خرید می دهند.
کشور قطر از مشتریان ثابت خرید این سنگها هستند. شاید بیشتر از ۵۰ خریدار مرمر پرتقالی سال گذشته برای خرید این سنگ با ما تماس داشتند. البته سنگ مرمریت، سنگ گرانیت و سنگ تراورتن نیز مشتریان زیادی در کشورهای عربی دارد.

تولید اسلب مرمر پرتقالی

فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی

برای تولید این سنگهای گران قیمت معمولا تولید کنندگان شرایط مختلفی را در نظر می گیرند. بدین معنی که سعی می کنند در تولید اسلب کمترین پرتی را داشته باشند.
حتی برخی از تولید کنندگان به هیچ وجه این سنگها را به صورت دور برش کامل برش نمی زنند. دلیل این کار این است که اسلب را با توجه به نیاز مشتریان سایز می کنند و به خریداران عرضه می کنند.
بعلاوه، برای تولید این سنگها نهایت دقت در مرحله ساب و رزین و توری سنگ در نظر گرفته می شود. در نتیجه سطوح صیقلی زیبایی در تولید انواع اسلب این سنگها دیده می شود.

قیمت اسلب مرمر پرتقالی

فروشندگان سنگ مرمر پرتقالی

رسیدیم به موضوع جذاب قیمت مرمر پرتقالی. قبلا و در مطالب قبلی توضیحات زیادی راجع به فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت داده شده است. اما قیمت این سنگ تقریبا مشخص هست.
حتی قیمت جهانی این سنگ نیز مشخص است. در واقع هم قیمت کوپ و هم اسلب مشخص است. سال گذشته یک مشتری از مصر با همکاران ما تماس گرفت و درخواست خرید کوپ این سنگ را داشت.
جالب اینکه قیمت و معادن تولید این سنگ را به خوبی می شناخت. امیدواریم در این مطلب کوتاه توانسته باشیم اطلاعات خوبی راجع به این سنگ به شما داده باشیم.

19

 1. این موضوع یکی از موضعات مورد علاقه بنده در دوران تحصیلم در دانشگاه بود. اگر مطلع بودم اطلاعات زیادی را می توانستم در اختیار شما قرار دهم.

 2. اتفاقا مدتی به دنبال مالک معدن مرمر پرتقالی بجنورد بودم که متاسفانه پیدا نکردم. لطفا راهنمایی کنید اگر معدن دار را می شناسید

 3. مطالب خیلی خوبی در سایت شما هست.
  امیدوارم در کارتان موفق باشید.
  به دنبال مطلب برای پژوهش علمی و دانشگاهی بودم که از گوگل سایت شما را دیدم.

 4. راستش مدتی هست که وبسایت شما را دقیق بررسی می کنم.
  در بسیاری از موارد و انتشار مطالب عالی آموزشی موفق عمل کردید.
  امیدوارم همین راه را با قدرت ادامه دهید.

  • لطفا فرم سفارش را تکمیل کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

 5. سلام،
  از این سنگ برای پروژه بزرگ ورزشی تفریحی به مقدار زیاد مورد نیاز هست. در مورد فرایند خرید و تهیه آن لطفاً راهنمایی بدید

  • لطفا فرم سفارش را تکمیل کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

 6. لطفاً قیمت سنگ مرمر آبی را با بزرگترین ابعاد اسلب اعلام کنید.

  • لطفا فرم سفارش را تکمیل کنید.
   همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما