فروش بدون واسطه گرانیت نطنز

فروش بدون واسطه گرانیت نطنز می تواند یک برگ برنده برای انبوه سازان گرامی باشد. بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از برترین تولید کنندگان و عمده فروشان انواع گرانیت نطنز است. انواع گرانیت نطنز را به صورت تایل و اسلب.
هم به صورت سابیده و هم به صورت فلیم شده به شما ارائه می دهیم. مهم نیست خرید شما عمده هست یا قصد خرید با حجم کمی را دارید. در هر دو صورت می توانید با دپارتمان فروش ما تماس بگیرید و سفارش خودتان را ثبت کنید.

فروش بدون واسطه گرانیت نطنز

فروش بدون واسطه گرانیت نطنز

فروش بدون واسطه گرانیت نطنز

گرانیت نطنز یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین انواع گرانیت در ایران است. معادن این سنگ در نزدیکی شهر نطنز قرار گرفته است. معادن محمدی، علیزاده و حبیب اللهی مهمترین تولیدکنندگان این سنگ هستند.
البته به جز گرانیت گل پنبه ای نطنز معادن گرانیت مشکی نطنز در این منطقه قرار دارد. انواع گرانیت نطنز به صورت کوبیک و جدول نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این سنگ مشتریان خارجی بسیار زیادی نیز دارد.
البته فروش صادراتی این سنگ بیشتر به صورت اسلب است. کشورهای همسایه ایران جزو خریداران اصلی این سنگ هستند.

خرید ارزان گرانیت گل پنبه ای نطنز

فروش بدون واسطه گرانیت نطنز

قیمت گرانیت نطنز گل پنبه ای تقریبا در بازار مشخص است. این سنگ با ضخامتهای ۱/۷ و ۲ سانتیمتر بریده می شود. کالیبره کردن این سنگ به دلیل مقاومت بالای آن کار ساده ای نیست. اما بین این دو ضخامت اختلاف قیمت وجود دارد.
همانطور که می دانید گرانیت نطنز یک کفپوش عالی است. معمولا در حیاط، پارکینگ و حتی به عنوان سنگ پله به کار می رود. خوشبختانه مجموعه ما امکان تولید انواع مختلف این سنگ را دارد. همین حالا با دپارتمان فروش ما تماس بگیرید. قیمتهای ما شما را شگفت زده می کند.

فروش گرانیت نطنز زیر قیمت بازار

فروش بدون واسطه گرانیت نطنز

معمولا قیمت این سنگ در بازرگانی سنگ شگفت انگیز بین ۱۰.۰۰۰ تا ۳۰.۰۰۰ تومان زیر قیمت بازار است. فراموش نکنید واحد کنترل کیفیت ما همیشه در حال نظارت بر روی کیفیت تولید این سنگ است.
اگر قصد خرید عمده این سنگ را دارید مزایا و خدمات زیادی برای شما در نظر گرفته ایم. پیشنهاد می کنیم برای قطعی کردن خریدتان بیعانه بپردازید. این موضوع باعث می شود افزایش احتمالی قیمتها شامل حال شما نشود. فروش بدون واسطه گرانیت نطنز یک فرصت دائمی نیست.

بازرگانی سنگ شگفت انگیز

فروش بدون واسطه گرانیت نطنز

تمام پرسنل مجموعه ما اعتقاد دارند کسب رضایت مشتریان مهمترین هدف ما است. به همین دلیل در سال ۲۰۱۸ ما موفق به دریافت گوهینامه دو ایزو رضایتمندی مشتریان شدیم. بهترین تیمها را با بهترین متخصصین گردآوری کردیم تا خدمتگزار شما باشیم.
از ابتدای انتخاب سنگ تا زمان نصب سنگ در کنار شما هستیم. اولیت ما ارائه بهترین نوع گرانیت با کیفیت عالی و ارزان برای شما است. برای ثبت سفارش خود می توانید فرم پایین این مطلب را تکمیل و ارسال کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. لطفا برای سفارشات بیش از ۴۰۰ مترمربع با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما