فروش سنگ گرانیت ورقه ای با ارزانترین قیمت

سنگ گرانیت یکی از مهمترین سنگ های سطح زمین محسوب می شود. گرانیت از دانه های معدنی تشکیل شده است که مقاومت بسیار بالایی دارد.قیمت سنگ گرانیت ورقه ای به صورت هر تن و یا کمتر تعیین می شود در صورت فروش عمده سنگ با قیمت ارزان تری عرضه می شود. 

فروش سنگ گرانیت ورقه ای با ارزانترین قیمت

اطلاعاتی درباره سنگ گرانیت ورقه ای

اطلاعاتی درباره سنگ گرانیت ورقه ای سنگ ورقه ای به سنگهایی می‌گویند که در طبیعت به صورت ورقه موجود است ویژگی های این سنگها قیمت کم، استحکام بالا و کیفیت آنها است این سنگها بدون تغییرات مورد استفاده قرار می گیرند. تولید گرانیت ورقه ای  توسط سیم های برش مخصوص  صورت می گیرد که این سیم های برش  صادراتی  می باشد با توجه به نوسان ارز قیمت آن متغیر است. 

قیمت سنگ های گرانیتی به عوامل مختلفی از جمله:

  • کیفیت و آنالیز سنگ: مهمترین پارامتر کیفیت سنگ آنالیز فیزیکی و شیمیایی آن است.
  • رنگ و طرح متفاوت: سنگ های گرانیتی تنوع کمتری نسبت به سایر سنگ های ساختمانی دارد هر چه قدر رنگ خاص تری داشته باشند قیمت آن بالاتر است. 
  • قطر و ابعاد سنگ: سنگ های گرانیت در سنگ فرش و نما استفاده می شود بنابراین ضخامت سنگ بسیار مهم است. سنگ فرش باید دارای مقاومت بالایی باشد و سنگ نما به جهت اسکوپ کردن سنگ باید ضخامت مناسبی داشته باشد هرچقدر ابعاد سنگ بزرگتر باشد قیمت آن هم بیشتر می‌شود.
  • نوع فرآوری سنگ: نوع فرآوری سنگ نقش تعیین کننده ای در قیمت سنگ گرانیت دارد. دقت در برش سنگ های گرانیت و گونیا بودن سنگ میزان ساب و پولیش سنگ در قیمت سنگ های گرانیت تاثیر خواهد داشت.

سنگ های گرانیت نسبت به سایر سنگ های ساختمانی یکدست تر و یکنواخت تر هستند در سنگ های گرانیت لکه های سیاه وجود دارد که سورت بندی سنگ های گرانیت بر اساس  وجود این لکه ها صورت می گیرد پس از مرحله برش و ساب، سورت بندی می گردد. سنگ های گرانیت فاقد لکه و یکنواخت قیمت بالاتری دارد. 

فرآیند تولید سنگ گرانیت ورقه ای

فرآیند تولید سنگ گرانیت ورقه ای  سنگ گرانیت گونه ای از سنگ آذرین درونی است که بافت آن دارای کوارتز و فلوساپ و پاره‌ای از کانی های دیگر می باشد و رنگ انواع سنگ ورقه ای بسته به کانی و شیمی سنگ به رنگ های سفید، خاکستری، پرتغالی، سبز، مشکی، قرمز و غیره در معادن وجود دارد.

سنگهای ورقه ای گرانیت نسبت به سنگ های ورقه ای اسلیت سخت تر و لایه کردن با ضخامت کم کار دشواری است. 

سنگ گرانیت از سنگین ترین سنگها و محکمترین و مقاومترین در مقابل خوردگی و نفوذ ناپذیر در مقابل آب هستند این سنگها بهترین کاربرد را در سنگ فرش بیرونی و مکانهایی که در معرض عبور و مرور زیاد است دارند همچنین در نمای بیرونی ویلاها و آب نماها استفاده می گردد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما