فروش عمده سنگ گرانیت حاجی آباد محلات

امروزه زیبایی ساختمان ها، همواره مورد توجه همگان بوده است. یکی از مواردی که در زیبایی ساختمان ها و نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها اهمیت دارد، استفاده از سنگ گرانیت است. سنگ های گرانیت بدلیل مقاومت بالایی که در برابر ضربات مختلف و انواع شرایط آب و هوایی مختلف دارند، جزء پرطرفدارترین سنگ ها محسوب می شوند.

سنگ گرانیت حاجی آباد، به جهت داشتن مقاومت و داشتن طرح و رنگ های متنوع یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت نماکاری ساختمان ها محسوب می شود.

فروش عمده سنگ گرانیت حاجی آباد محلات

تفاوت انواع سنگ حاجی آباد با سنگ عباس آباد

تفاوت انواع سنگ حاجی آباد با سنگ عباس آباد گرانیت حاجی آباد محلات، دارای ویژگی های بی شماری است که باعث شده نسبت به سنگ های دیگر، از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد. به طور کلی یکی از مهم ترین ویژگی های سنگ گرانیت که بارها به آن اشاره شده است، سختی و مقاومت بالای اینگونه سنگ ها در برابر انواع آسیب های شیمیایی و فیزیکی است.

سختی و مقاومت بالای اینگونه سنگ ها، سبب شده تا کاربرد های گسترده ای همچون استفاده در نماکاری ساختمان، تغییر دکوراسیون، استفاده در پله ها و نمای داخلی خانه ها داشته باشند. ویژگی دیگر اینگونه سنگ ها، داشتن طرح ها و رنگ های متنوع است که باعث شده بتواند همه سلایق و نیازهای گسترده مشتریان عزیز را پوشش دهد.

یکی دیگر از ویژگی های این نوع سنگ ها، وجود سایزبندی های متفاوت می باشد که بر حسب سلایق می توانند کاربرد های متنوع داشته باشند. برای مثال گرانیت هایی با سایز بزرگتر، منجر به بزرگتر نشان دادن فضاها خصوصا فضاهای کوچک می شود.

در مقابل، گرانیت هایی با سایز کوچک تر، قابل استفاده برای فضاهای بزرگتر می باشند. همچنین به دلیل سایز کوچک تر، تعداد زیادی از این سنگ های گرانیت قابل استفاده است که می تواند منجر به تنوع و زیبایی بیشتر فضا شود.

مشخصات فنی سنگ گرانیت حاجی آباد محلات

مشخصات فنی سنگ گرانیت حاجی آباد محلات از جمله مشخصات فنی سنگ گرانیت که در قسمت قبل به آن اشاره شد، مقاومت و سختی بالای آن می باشد. رنگ های متنوع همچون طوسی، خاکستری، قهوه ای سوخته و سایر رنگ ها از سایر مشخصات فنی انواع گرانیت حاجی آباد محسوب می شود. سنگ های گرانیت دارای دانه بندی های درشت تا متوسط هستند که موجب شده تا کاربردهای گسترده ای داشته باشد.

سنگ های گرانیت در عین اینکه سخت و مقاوم هستند، دارای جلا پذیری و شکل پذیری نیز می باشند. یکی دیگر از ویژگی های مهم سنگ گرانیت، غیرقابل نفوذ بودن آن در مقابل آب است که این امر منجر به این می شود که در حمام برای جلوگیری از ترک خوردن، از اینگونه سنگ های گرانیت با خیال راحت استفاده کرد. دوام بالای اینگونه سنگ ها از جمله دیگر، مشخصات فنی این سنگ ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما