قیمت روز سنگ گرانیت خارا درب کارخانه

سنگ گرانیت خارا از سختترین و مقاومترین سنگ های گرانیت است و نوعی سنگ آذرین درونی است که در برابر خش و نیز حرارت بسیار مقاوم و با دوام می باشد و در انواع رنگ های مختلف روشن و تیره خاکستری و مشکی یافت می شود. به همین دلیل این نوع سنگ در مسیرهای پرتردد و پر رفت و آمد مانند آزمایشگاه ها و اماکن عمومی بیشتر استفاده می شود. قیمت روز سنگ گرانیت خارا از درب کارخانه ها و شرکتها به فروشندگان در مصالح فروشی های سنگ های ساختمانی اعلام می شود.

قیمت روز سنگ گرانیت خارا درب کارخانه

دلایل رونق استفاده از سنگ گرانیت خارا

دلایل رونق استفاده از سنگ گرانیت خاراسنگ های گرانیت یا همان سنگ های خارا به علت دانه های درشتی که دارد و نیز مقاوم بودن در برابر حرارت و دما در آشپزخانه ها و حمام و نانواییها که بیشتر در برابر حرارت هستند مقاوم هستند.

قیمت مقرون به صرفه بودن و مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و خوردگی و ساییدگی موجب شده که این نوع سنگها به عنوان سنگ های ساختمانی برای کف پوش و دیوار پوشها و راه پله ها و … استفاده شوند.

از دلایلی که این نوع سنگها در ساختمان سازی بسیار رونق گرفته است به علت طرح و رنگ متنوع و فراوانی آن در معادن مختلف در شهرهای مختلف کشورمان می باشد.

ساب پذیری بالا و تعداد انبوه و طول عمر و ماندگاری بالا و مقاومت سایشی و فشاری بالا و جذب آب بسیار کم و تولید این سنگها در متراژهای بالا برای برش در اندازه های مختلف ویژگی های این سنگ است که باعث شده بسیار برای مکان های مختلف از آن استفاده شود.

خریدار عمده بهترین سنگ گرانیت

خریدار عمده بهترین سنگ گرانیتبهترین نوع سنگ های ساختمانی کدامند و چه جنسی دارند؟

این نوع سنگها که از لحاظ دوام و زیبایی منحصر به فرد می باشد مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته شده است.

سنگ های گرانیت که در انواع مختلف تراورتن ، مرمر ، مرمریت، چینی و کریستال تولید شده اند قیمت های متفاوتی دارند و قیمت آنها به دلیل استخراج و برش و صیقل سخت آنها از قیمت بالاتری برخوردار است.

اما بهترین سنگ گرانیت، سنگهایی هستند که در برابر عوامل محیطی مانند ضربه و فشار و ساییدگی و خوردگی و خراشیدگی و مواد اسیدی و قلیایی و باد و باران مقاوم باشند.

با تولید و استخراج این سنگها عرضه آن به صورت عمده ای انجام می شود. خریدار سنگ گرانیت عمده ای و معماران در ساخت و ساز ساختمانها برای خرید مقرون به صرفه ای این نوع سنگها را در انواع طرح و رنگ های مختلف به صورت عمده ای خریداری کرده و برای کاربردهای مختلفی آن را به کار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما