قیمت روز سنگ گرانیت گلکسی مشکی

سنگ گرانیت گلکسی به علت خارجی بودن و واردات از کشور های خارجی دارای هزینه های بیشتری، از جمله هزینه گمرک است. این هزینه‌های مازاد، بر قیمت تمام شده محصول تاثیر گذاشته و سبب افزایش قیمت روز سنگ سیلیس و گرانیت گلکسی مشکی می‌شود‌. از این رو خریداران عمده، با تهیه این محصول به صورت مستقیم می‌توانند از قیمت اصل این محصول استفاده کرده و از پرداخت هزینه ای بابت واسطه، جلوگیری نمایند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید‌.

 

قیمت روز سنگ گرانیت گلکسی مشکی

بررسی اجمالی سنگ گرانیت گلکسی

 

سنگ‌ کاغذی و گرانیت گلکسی یک سنگ خارجی می‌باشد که در بازار داخلی آن را با نام سنگ هندی می‌شناسند. این سنگ در دسته گرانیت ها طبقه بندی می‌شود و با داشتن ظاهری متفاوت از دیگر گرانیت ها در مکان های لاکچری به کار می‌رود. در بررسی اجمالی سنگ‌گرانیت گلکسی، این نکته قابل ذکر است که وجود رگه ها و نقاط طلایی در سطح سنگ با زمینه مشکی، زیبایی عالی و بی نظیری را القا می‌کند. از این رو برای استفاده در مکان هایی مانند دیواره و کف آسانسور، ستون های داخلی هتل ها و تالار های لاکچری مناسب می‌باشد.

همانطور که از نام محصول پیداست، عموما این سنگ ها به رنگ مشکی زمینه ای هستند. خریداران این محصول، باید دقت کنند که رنگ این محصول باید به مکان مورد نظر جلوه ای خاص ببخشد و در صورت نامناسب بودن، بهتر است از گرانیت های دیگری استفاده شود.

برای خریداران، کیفیت این محصول نیز بسیار مهم می‌باشد. مقاومت بالای سنگ های گرانیتی، سبب افزایش تقاضای آن ها برای مصرف در مکان های مختلف شده است.

 

بررسی اجمالی سنگ گرانیت گلکسی

مشخصات عمومی سنگ گرانیت گلکسی مشکی

 

وارد کنندگان این محصول، عموما سنگ تراورتن و گرانیت مشکی گلکسی را در ابعاد بزرگ و اسلب به کشور وارد می‌کنند. ولی استفاده از این محصول، در مکان های کوچک، با ابعاد کوچکتر ممکن می‌باشد. تراش و برش این محصول با تجهیزات خاص می‌تواند، آن ها را برای استفاده در ستون ها، کناره های آشپزخانه و بخش های تزئینی داخلی و بیرونی آماده کند.

خریداران این محصول، به مهم ترین مشخصات عمومی سنگ گرانیت مشکی که براقیت بیشتر و وجود نقاط طلایی می‌باشد، اهمیت فراوانی می‌دهند. این سنگ در ضخامت دو سانتی تولید می‌شود.

خریداران عمده این سنگ از جملع سنگ گچ، آن ها را با ابعاد بزرگتر تهیه کرده و با تهیه تجهیزات برش، می‌توانند بنا به نوع نیاز خود آنها را به ابعاد کوچکتر تقسیم نمایند. این امر سبب صرفه جویی بسیاری برای این دست از خریداران می‌شود.

 

مشخصات عمومی سنگ گرانیت گلکسی مشکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما