محل خرید عمده سنگ گرانیت مشکی الموت

سنگ گرانیت مشکی با نام سنگ کرانیتی گلدن بلک نیز شهرت دارد، دلیل شهرت این نوع سنگ به این نام این است که رنگ غالب این سنگ مشکی است و رگه هایی از رنگ سفید و یا طلایی دارد. این نوع سنگ سنگی خاراست و از سرد شدن توده های مذاب شکل گرفته است.  سنگ گرانیت مشکی به دلیل زیبایی منحصر به فرد و مقاومت بالا مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است و در نماهای داخلی و بیرون ساختمان ها استفاده های فراوانی از این سنگ می شود.

در این مقاله در مورد سنگ گرانیتی مشکی و موارد استفاده از آن توضیحاتی می دهیم:

محل خرید عمده سنگ گرانیت مشکی الموت

اطلاعاتی جامع سنگ گرانیت مشکی

اطلاعاتی جامع سنگ گرانیت مشکی سنگ گرانیت مشکی از معادن مختلف در شهر های مختلفی استخراج می شود که گرانیت مشکی استخراج شده از هر کدام از این معادن کیفیت و ویژگی های مخصوص به خود را دارا هستند.برای مثال سنگ گرانیت مشکی الموت به دست می آید رگه هایی نازک تر و ظریف تر دارد و سنگی که از معادن در استان اصفهان، شهرستان کاشان به دست می آید رگه های کلفت تری دارد.

سنگ گرانیت مشکی وقتی دارای رگه های طلایی بیشتری باشد بیشتر مورد استقبال افراد قرار می گیرد و سنگ گرانیتی مشکی با رگه های سفید کمتر مورد استقبال است. البته سفید و یا طلایی بودن رگه های سنگ تاثیری در کیفیت سنگ ندارد و حتی گفته می شود سنگی که رگه های سفید و طلایی کمتری دارد و یا حتی رگه های آن ظریف تر و باریک تر هستند کیفیت بهتری دارد و دلیل استقبال از سنگ گرانیتی مشکی با رگه های طلایی تنها به دلیل جلوه های خاص بصری است.

برخی از سنگ های گرانیت مشکی رنگی بور و مایل به قهوه ای دارند. این نوع سنگ ها از ارزان ترین سنگ های گرانیتی مشکی هستند و اگر براق و کاملا مشکی باشند بهتر هستند.

موارد استفاده از سنگ گرانیت مشکی الموت

موارد استفاده از سنگ گرانیت مشکی الموت صنعت ساختمان سازی با توجه به ازدیاد جمعیت صنعتی رو به رشد است و به همین دلیل استفاده از سنگ های گرانیتی نیز روز افزون است و این باعث زیاد شدن خرید سنگ الموت که یکی از انواع سنگ های گرانیتی مشکی است، شده است.

از سنگ گرانیتی مشکی هم در نمای داخلی و هم نمای خارجی ساختمان ها استفاده می شود، اما عمده استفاده آن در نماهای داخلی و در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی های لوکس، کناره ی در آسانسور، کف آشپزخانه و … است. از این سنگ هم به صورت تکی و هم به صورت ترکیبی با سنگ های دیگر می توان استفاده کرد.

2

  1. گرانیت های شما خیلی عالی است . چگونه سفارش خرید می گیرید ؟ ارسال شما چطور است ؟ شعبه شهر دیگر دارید ؟ ممنون از فروش شما .

    • سلام خانم رضاوند عزیز
      فرم موجود در سایت را پر کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی میکنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما