مرمر ایرانی بهترین سنگ دنیا

مرمر ایرانی بهترین سنگ دنیا بدون تردید است. این سنگها از زیبایی، جذابیت و تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. بهترین معماران در دنیا از سنگهای مرمر ایرانی در بناهای خود بهره می برند.

مرمر ایرانی بهترین سنگ دنیا

مرمر ایرانی بهترین سنگ دنیا

مرمر ایرانی بهترین سنگ دنیا

ایران یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان سنگهای ساختمانی در دنیا است. جالب است بدانید، معادن مختلفی از این سنگها در شهرهای مختلف ایران وجود دارد. انواع سنگهای مرمریت، گرانیت، تراورتن، بازالت و مرمر (اونیکس) با تنوع فراوانی در ایران تولید می شود.
خوشبختانه بهترین معادن سنگهای مرمر دنیا در ایران است. بعلاوه، این سنگها در تنوع زیادی از رنگ، کیفیت و قیمت وجود دارند. همچنین، در زمینه تولید سنگهای مرمر تولید کنندگان بسیار خوبی نیز در ایران فعالیت می کنند. همانطور که می دانید بیشتر تولیدات مرمر در ایران به کشورهای مختلف در حال صادرات است.
شاید بپرسید که در کشورهای دیگر دنیا نیز تولید سنگهای مرمر انجام می شود؟ بله. در کشورهایی نظیر ایتالیا، افغانستان و اسپانیا نیز انواع سنگهای مرمر تولید و در بازارهای جهانی سنگ مرمر عرضه می شود.
اما یکی از مزایای مهم سنگهای مرمر ایران تنوع زیاد این سنگها است که کشورهای دیگر فاقد این تنوع هستند. عامل مهم بعدی قیمت سنگهای مرمر ایرانی است.
طبیعتا،این سنگها نسبت به قیمتهای جهانی نیز وضعیت خوبی دارند و مناسب هستند. از طرف دیگر، در واقع برای کشورهای ثروتمند دنیا این سنگها بسیار ارزان است.

کاربردهای سنگهای مرمر ایرانی

مرمر ایرانی بهترین سنگ دنیا

سنگهای مرمر نیز مانند دیگر سنگهای ساختمانی کاربردهای زیادی دارند. از سنگهای مرمر در:
● سنگفرش مجتمع های مسکونی
● کانتر آشپزخانه
● اماکن مذهبی
● کف لابی هتل ها، مجتمع های تجاری و مسکونی
● دیوار لابی هتل ها
● سنگ پله
● کفپوش راه پله
● دکوراسیون داخلی
● کاخ ها و بناهای لوکس
● کلیسا و معابد
● سنگ مزار
● تالارها
البته بدون شک، استفاده از این سنگها در این فضاها به دلیل خاصیت عبور نور جذابیت فراوانی برای این فضاها ایجاد می کند.

انواع سنگهای مرمر ایرانی

مرمر ایرانی بهترین سنگ دنیا

معادن فراوانی در ایران در حال استخراج انواع سنگهای مرمر هستند. نظیر: مرمر سبز آذرشهر، سبز کرمان، سبز بابا شور آب، سبز اصفهان، مرمر سفید شاهین دژ، سفید آذرشهر، عباس آباد جلفا، بورق یزد و سفید کرمان.
البته تعداد این معادن واقعا زیاد است و بیان همه این معادن در این مطلب دشوار است. حتما یک مطلب در آینده نزدیک پیرامون معادن سنگهای مرمر منتشر می کنیم.
حال شاید این سوال مطرح شود که چه نوع سنگهای مرمر در ایران وجود دارد؟ سنگهای مرمر سفید، آبی، صورتی، نباتی، مازراتی، کاپوچینو، قهوه ای، عسلی، رومانسی، رنگین کمان، پرتقالی و لیمویی در ایران تولید می شود. بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از برترین تولید کنندگان انواع سنگهای مرمر در ایران است.
بهترین انواع سنگهای مرمر را با کیفیت بالا و صادراتی و با برش و ساب عالی زیر قیمت بازار به شما تقدیم می کنیم. برای خرید این سنگها به هیچ وجه نگران قیمتها نباشید.
همکاران ما قیمتها را برای شما درست می کنند. بزرگترین دغدغه ما در تولید این سنگها ارائه بهترین کیفیت برای این سنگها است.

قیمت سنگهای مرمر ایرانی

فروش استثنایی اسلب اونیکس ساختمانی

به جرات می توان گفت ساعتها می توان پیرامون موضوع قیمت و فاکتورهای تاثیرگذار روی قیمت صحبت کرد. شرایط تولید سنگهای مرمر یکی از مهترین عوامل روی قیمت این سنگ است.
بخش زیادی از مشتریان سنگهای مرمر معتقد هستند که این سنگها از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کیفیت برش و ساب این سنگها را به راحتی می توان در این تصاویر مشاهده کرد.
یکی دیگر از عواملی که روی قیمت این سنگها تاثیر گذار است موضوع متراژ مورد نیاز مشتریان است. بدون تردید، هر چقدر حجم سفارش شما بیشتر باشد طبیعتا فروشنده تمایل بیشتری به تخفیف برای شما دارد.

سفارش خرید سنگ مرمر ایرانی

جدیدترین سنگهای اونیکس (مرمر)

بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از برترین و معتبرترین تولید کنندگان، عمده فروشان و صادرکنندگان سنگهای مرمر ایرانی است. اگر به دنبال خدمات خاصی هستید حتما با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما