نمایندگی فروش سنگ تراورتن دهبید در شیراز

بازار شیراز یکی از بزرگترین و بهترین بازارها در کشور می باشد، بازار این نوع از سنگ ها بسیار پر رونق است. برای خرید این سنگ ها در شیراز بهترین و مناسب ترین راه مراجعه به نمایندگی فروش سنگ تراورتن دهبید در شیراز است. در این نمایندگی می توانید این سنگ ها را به قیمت مناسب خریداری و استفاده کنید.

نمایندگی فروش سنگ تراورتن دهبید در شیراز

اطلاعات کلی درباره سنگ تراورتن دهبید

اطلاعات کلی درباره سنگ تراورتن دهبیدیکی از انواع سنگ های ساختمانی سنگ دهبید است. این سنگ ها کاربردهای زیادی در نمای داخلی ساختمان ها دارد. چرا که سنگ های دهبید دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند. به همین دلیل است که سنگ های تراورتن، یکی از مهم ترین و بهترین سنگ های مرمریت ایرانی می باشند که به کشورهای دیگر صادر می شوند. سنگ های تراورتن دهبید دارای تنوع و رنگ بندی مختلف و بسیار زیادی می باشند که استفاده از آن ها را روز به روز بیشتر  و پر رونق تر می کند. امروزه این سنگ ها را می توان در طیف رنگی روشن تا تیره در بازار خریداری کرد.

با توجه به ویژگی ها و خصوصیاتی که این مدل از سنگ ها دارند، امروزه در میان طرفداران دکوراسین داخلی استفاده از آن بسیار رایج است. این سنگ ها امروزه در ضخامت و ابعاد مختلف تولید و به بازار مصرف عرضه می شوند. داشتن کیفیت بالا، برخورداری از رنگ بندی زیاد، صیقل پذیری بالا، عایق بودن در برابر حرارت و صوت و غیره از جمله مشخصات و ویژگی های این سنگ ها می باشند، که سبب رواج بیشتر و روزافزون آن در بازار شده است. علاوه بر آن صادرات این سنگ ها هم بازار گرمی دارد و امروزه علاوه بر بازار داخلی در بازار خاجی نیز این سنگ ها طرفداران زیادی دارند.

ضخامت و ابعاد سنگ تراورتن دهبید

ضخامت و ابعاد سنگ تراورتن دهبیدیکی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های سنگ های تراورتن دهبید ضخامت و ابعاد این سنگ ها می باشد. امروزه این نوع از سنگ ها در ضخامت های مختلف تا ۷ سانتی متری و غیره تولید و به بازار عرضه می شوند. ضخامت تراورتن دهبید سبب افزایش کیفیت آن شده است. علاوه بر این به دلیل این که استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی بیشتر کاربرد دارد، بنابراین ابعاد این سنگ ها نیز بسیار با هم فرق می کند. در این میان می توان به سنگ دهبید ۸۰*۸۰ اشاره کرد. ابعاد ۸۰*۸۰ این سنگ ها بسیار پر استفاده بوده و برای بسیاری از مکان های داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه ها بسیار مناسب است و نمای شیک و زیبایی را به وجود می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما