کارخانه سنگ تراورتن خرمدره با کیفیت عالی

پرکاربرد ترین و بهترین سنگی که برای نمای ساختمان در ایران استفاده میشود سنگ تراورتن است. ایران از لحاظ تنوع رنگی در تراورتن در رتبه اول در جهان قرار دارد و شما شاهد تولید و فروش رنگ های بسیار متنوعی از این سنگ هستید.سنگ تراورتن خرمدره یکی از با کیفیت ترین و بهترین سنگ های موجود است.کارخانه سنگ تراورتن خرمدره با کیفیت عالی

بررسی اجمالی سنگ تراورتن خرمدره

بررسی اجمالی سنگ تراورتن خرمدره سنگ تراورتن خرمدره امروزه بسیار مورد توجه معماران قرار گرفته است و در ساخت و ساز به کار برده می شود. سنگ های تراورتن گونه ای از سنگ های آهکی هستند که بافت آنها مختلف است.یعنی در داخل بلفت این سنگ ها حفره های زیادی وجود دارد.سنگ های تراورتن نوعی سنگ رسوبی هستند و از نوع سنگ تزیینی نیز به شمار می روند.

سنگ های تراورتن از چشمه های آب گرم تهیه می شوند و تبدیل به سنگ آهکی می شوند.رنگ بندی سنگ تراورتن  تشکیل شده است از طیف گسترده ای از رنگ های روشن و رنگ های تیره و همچنین رنگ های گرم و شاد. سنگ های تراورتن نسبت به سایر سنگ ها از نقش های زیبایی در بافت خود برخوردار است.سنگ تراورتن به صورت لایه لایه هستند و هر لایه با لایه دیگر متفاوت است.
سنگ های تراورتن مقاومت بسیار خوبی دارند و به همین دلیل می توان از آنها در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد. این سنگ ها در شرایط سخت آب و هوایی، یعنی در مناطق پر باران و منطقه هایی که هوای خیلی سردی دارند نیز می توان استفاده کرد.

دلیل محبوبیت سنگ تراورتن خرمدره در بازار

دلیل محبوبیت سنگ تراورتن خرمدره در بازار سنگ های تراورتن خرمدره در بازار محبوبیت های زیادی دارند که دلیل یکی از این محبوبیت ها این است که این سنگ ها به دلیل داشتن حفره های زیاد در درون بافت خود در برابر صدا، گرما و سرما عایق می باشند.همچنین به دلیل داشتن این حفره ها سیمان و ملات را به خوبی جذب می کند و همین امر باعث افزایش مقاومت این سنگ ها در تقابل گرما و سرما می شود. کارخانه سنگ خرمدره با درایت و توجه بالا انواع تراورتن خرمدره را تولید می کنند.
سنگ های تراورتن در مقایسه با سایر سنگ ها وزن کمتری دارد. این سنگ ها خاصیت تغییر دادن را دارند و می توان روی ان را موادی ریخت که به صورت مات و یا براق در آید.از دیگر دلایل محبوبیت این سنگ این است که مخلوطی بودن این سنگ است که در هنگام نفوذ آب به بافت سنگ از شکستن سنگ جلوگیری می کند.قیمت رنگ های پر طرفدار و رایج این سنگ ها مقرون به صرفه است. با این حال برخی مدل های این سنگ دارای قیمت بالایی هستند که بیشتر در نمای ساختمان و به منظور زینت بخشیدن به این بخش از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین رنگ این سنگ ها دچار تغییر نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما