کیفیت سنگهای مرمر ایرانی

کیفیت سنگهای مرمر ایرانی بدون تردید عالی است. این سنگها از بهترین معادن سنگهای مرمر در ایران استخراج و فرآوری می شود. آیا شما فکر می کنید کیفیت تولید سنگ در ایران نسبت به کشورهای دیگر خوب نیست؟

کیفیت سنگهای مرمر ایرانی

کیفیت سنگهای مرمر ایرانی

کیفیت سنگهای مرمر ایرانی

اگر مطالب قبلی ما را مطالعه کرده باشید حتما با دیدگاه های ما پیرامون حوزه سنگهای مرمر ساختمانی آشنا هستید. شاید مطالب قبلی ما را مطالعه نکرده باشید.
حتما پیشنهاد می کنم این مطالب را مطالعه و بررسی کنید. همانطور که می دانید بسیاری از خریداران سنگ در زمان خرید سنگ مورد نظرشان بسیار نگران کیفیت آن سنگ هستند.
ممکن است شما فروشنده سنگ باشید که این مطلب را مطالعه می کنید. پس حتما برای شما اتفاق افتاده که مشتری دائم درباره کیفیت سنگ سوالات زیادی را می پرسد.
به همین علت تصمیم گرفتیم تا کمی راجع به این موضع با شما صحبت کنیم. ایران سابقه زیادی در تولید و استخراج انواع سنگهای ساختمانی دارد. تولید کنندگان زیادی در بازار سنگهای ساختمانی در ایران فعالیت می کنند. همچنین، مشتریان زیادی نیز در ایران به دنبال خرید انواع سنگهای ساختمانی هستند.
بعلاوه، کشورهای همسایه ایران نیز به دنبال تامین سنگ از ایران هستند. همانطور که می دانید برخی از کشورهای همسایه ایران از تولید کنندگان انواع سنگها و در حقیقت از رقبای ایران هستند. از جمله می توان به افغانستان و ترکیه اشاره کرد. این کشورها واردات کمتری نسبت به دیگر همسایگان ایران دارند.

تولید سنگ با کیفیت مرمر در ایران

کیفیت سنگهای مرمر ایرانی

از گذشته های دور تاکنون سنگهای ساختمانی در ایران به دلیل کیفیت بالایی که دارند اغلب صادرات می شدند. به جرات می توان گفت سنگهای ایرانی تقریبا به تمام نقاط دنیا تاکنون صادرات شده اند.
بدون تردید دو ملاک برای خرید نزد خریداران داخلی و خارجی وجود دارد. اول قیمت و دوم کیفیت. اگر این دو ملاک، یا حداقل قیمت برای مشتریان مناسب باشد حتما خرید می کنند.
در سالهای اخیر توجه به موضوع کیفیت کمتر شده است و خریداران فقط به دنبال قیمت ارزانتری هستند. ما به هیچ وجه قصد نداریم به این موضوع بپردازیم.
زیرا روند بازار تحت کنترل ما نیست و عوامل زیادی روی روند بازار تاثیر گذار هستند. به هر حال موضوع اقتصاد در سالهای اخیر در صدر تمام خبرها بوده است و از موضوعات دیگر پر رنگتر است.
شخصا اعتقاد دارم که مردم ما راجع به موضوع قیمت دچار حساسیت شده اند. فکر میکنند سنگی که ارزانتر است پس بهتر نیز است. اما از این موضوع مهم غافل هستند که هیچ ارزونی بی حکمت نیست.
حتما ضرب المثل معروف انگلیسی را شنیده اید که می گویند: ما آنقدر پولدار نیستیم که کالای ارزان بخریم. به شدت مردم در بریتانیا مقتصد هستند. این ضرب المثل هوش بالای این مردم را به خوبی نشان می دهد.

خرید سنگهای مرمر

کیفیت سنگهای مرمر ایرانی

رسیدیم به بخش جذاب خرید و فروش سنگهای مرمر. بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان و تامین کنندگان سنگهای مرمر در ایران است. تاکنون به کشورهای زیادی در دنیا سنگهای مرمر ساختمانی را صادرات کرده ایم.
در حقیقت بخش عمده ای از تولیدات ما صادرات می شود. در سالهای اخیر اقدام به تولید سنگهای مرمر رومانسی، پرنسس، دیاموند، بلک رز، گلدن کلودی کردیم.
خوشبختانه این سنگها بسیار مورد توجه مشتریان داخلی و خارجی قرار گرفته است. حتما می دانید موضوع رضایتمندی مشتریان تا چه حد برای مجموعه ما مهم است.
دغدغه تمام همکاران ما در تیمهای تولید، فروش، حمل و نقل و نصب سنگهای مرمر کسب رضایت مشتریان است. همواره در تلاش هستیم تا با کنترل هزینه های تولید بتوانیم قیمت سنگهای مرمر را به صورت رقابتی حفظ کنیم.
البته برای رسیدن به این هدف معضلات و چالش های زیادی را باید متحمل شویم. به خصوص در کسب رضایت مشتریان خارجی مصائب بسیار زیادی وجود دارد.

بازار سنگهای مرمر در ایران

مشتریان سنگ اونیکس آبی

طبیعتا، این سنگها به دلیل قیمتهایی که دارند معمولا برای صادرات تولید می شوند.البته در بازار داخل نیز برخی مشتریان برای پروژه های لوکس خود از انی سنگها بهره می برند.
اما سلیقه مشتریان داخلی روی سنگهای مرمریت، گرانیت و تراورتن است. حتی بزرگان انبوه ساز در ایران نیز کمتر دیده شده است تا برای پروژه های خود سنگهای مرمر را انتخاب کنند.
در بازار ایران یک روال خاصی وجود دارد. در این روال همه به دنبال صرفه جویی در هزینه هستند. این هزینه ها شامل همه چیز می شوند. حتی این عزیزان برای سنگ نما نیز به صورت کامل از سنگ استفاده نمی کنند تا هزینه ها را کاهش دهند.
البته ما قصد انتقاد کردن نداریم اما به کار حرفه ای معتقد هستیم. سازندگان محترم با سلیقه های مختلف اقدام به ساخت می کنند. ما نیز به این سلیقه ها احترام می گذاریم. امیدوار هستیم تا استاندارد ساخت و ساز در کشور ما نیز بالاتر برود و شاهد ساخت بناهای زیباتری باشیم.
پیشنهاد می کنیم برای خرید سنگهای مرمر حتما از کارخانه ما بازدید کنید. قول می دهیم که پشیمان نمی شوید. بهترین کیفیت سنگهای مرمر ایرانی و مناسب ترین قیمتها را برای شما فراهم کرده ایم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما