بازار فروش سنگ تراورتن تکاب کرم

سنگ تراورتن تکاب فوق العاده ایده آل و باکیفیت می باشد. این سنگ از آهک تشکیل شده است. از این سنگ برای تزیین و نمای دیوار های حیاط و غیره استفاده می شود. سنگ تراورتن تکاب از ته نشین شدن و رسوب چشمه آب گرم ساخته می‌شود. سنگ تراورتن خاصیت صاف شدن و سیقل پذیر بسیار عالی و بالایی دارد. وزن سنگ تراورتن بسیار کم و در مقایسه با سنگ های دیگر خیلی بهتر می باشد. به همین سبب برای ساختن ساختمان زیبا و مجلل از این سنگ سبک و باکیفیت استفاده فراوانی می‌شود.

بازار فروش سنگ تراورتن تکاب کرم

اطلاعات کافی درباره سنگ تراورتن تکاب

اطلاعات کافی درباره سنگ تراورتن تکابانواع سنگ تراورتن تکاب: انواع این سنگ به رنگ های متنوع و مختلفی مانند سنگ تراورتن تکاب کرم، شکلاتی،  گردویی، سفید، زرد، قرمز، سیلور و لیمویی می باشد.

سنگ تراورتن تکاب چون از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است در سراسر کشور موجود می باشد. این سنگ های زیبا در نماهای خارجی و داخلی ساختمانها به کار می رود.

همچنین از این سنگ با کیفیت و عالی برای نمای استخرها هم به کار می رود. این سنگ به دلیل صافی و شفافیتی که دارد، تقاضا برای استخراج این محصول بسیار بالا آمده است.

طرح روی این سنگها بسیار زیبا، اورژینال و خاص می باشد. این سنگ در اندازه و ابعاد مختلف برش داده می شود و به بیشتر کشور های همسایه مانند افغانستان، ترکیه و پاکستان عرضه می‌شود.

در فضا سازی داخل شهر نقش بسیار موثری دارد. این محصول در مراکز و نمایندگیها با قیمت بسیار مناسبی برای مشتریان عرضه می شود. آب در آن نفوذ نمی کند و نیز از استحکام بسیار بالایی برخوردار است. 

دسته بندی انواع سنگ تراورتن تکاب

دسته بندی انواع سنگ تراورتن تکاب عمده فروشان این سنگ سعی می کنند تا این سنگ را با بهترین قیمت و کیفیت به خریداران این محصول عرضه کنند. سنگ تراورتن در بازار داخلی از فروش بسیار بالا و سود آور برخوردار می باشد. شرکت تولیدی این محصول را با کیفیتی اورژینال و برند روز دنیا به بازارهای بین‌المللی روانه کرده است.

این سنگ با امکانات عالی از معادن سنگ، استخراج می شود و در کارخانه با بهترین ماشین آلات و دستگاه ها این سنگ پر کاربرد را بسته بندی می کنند و به طور مستقیم به نمایندگی های فروش ارسال می کنند. این شرکت در حال تلاش است تا کارخانه تولیدی خود را گسترش دهد. تا برای جوانان ایرانی اشتغال زایی شود.

برای خرید این محصول عالی می توانید به نمایندگی های فروش این کالا مراجعه کنید. تا از کیفیت عالی آن بهر کافی را ببرید. ارسال به تمام نقاط کشور صورت می گیرد. تمام تماسها کلی و جزئی پذیرفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما