عمده فروشی سنگ مرمر دیاموند

عمده فروشی سنگ مرمر دیاموند یکی از مهمترین خدمات بازرگانی سنگ شگفت انگیز در ایران است. نام این سنگ زیبا در فارسی الماس است. شما نیز اگر تجربه دیدن این سنگ از نزدیک را داشته باشید به خوبی می دانید که این سنگ تا چه حد زیباست.

عمده فروشی سنگ مرمر دیاموند

عمده فروشی سنگ مرمر دیاموند

عمده فروشی سنگ مرمر دیاموند

سنگ مرمر (اونیکس) دیاموند یکی از انواع زیبای سنگهای مرمر در ایران است. معدن این سنگ در استان خراسان رضوی و در نزدیکی شهر مشهد مقدس است.
سورت های مختلفی از سنگ مرمر دیاموند در بازار موجود است. سورتهایی نظیر سفید، کرم و حتی سبز با رگه های زیاد و یا رگه های کم موجود است. مرمر دیاموند کاربردهای مختلفی دارد.
اغلب دیده شده که از این سنگ در لابی هتلها، کانتر و حتی به عنوان سنگ پله استفاده می شود. تولید سنگ مرمر دیاموند معمولا به صورت اسلب است و کمتر دیده شده به صورت تایل برش داده شود.
در واقع شخصا علاقه خاصی به سنگ مرمر دیاموند دارم و همیشه اولین پیشنهاد ما به مشتریان است. حتی می تواند یک سنگ فوق العاده برای صادرات نیز باشد.
خریداران خارجی زیادی برای خرید این سنگ اغلب با ما تماس می گیرند. خوشبختانه بازرگانی سنگ شگفت انگیز یکی از برترین تولید کنندگان سنگ مرمر دیاموند است.
در مجموعه ما این سنگ در سایزهای مختلفی موجود است. با توجه به سورت های مختلف این سنگ حتما می تواند یک انتخاب عالی برای پروژه شما باشد.

قیمت سنگ مرمر دیاموند

عمده فروشی سنگ مرمر دیاموند

سنگ مرمر دیاموند به دلیل تنوع زیاد در سورتهای مختلف طبیعتا قیمتهای مختلفی نیز دارد. بازرگانی سنگ شگفت انگیز تمام تولیدات خود را به دلیل حفظ چرخه فروش با کمترین سود به فروش می رساند.
به همین دلیل خطوط تولید ما به صورت دائمی در حال تولید، برش و فرآوری انواع سنگهای مرمر هستند. سنگ اونیکس دیاموند یکی از سنگهای محبوب در بین کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس است.
بسیاری از مشتریان عرب این سنگها را بعد از تحویل دوباره از طریق همان بندر به کشورهای اروپایی و امریکایی ارسال می کنند. نکته جالبی که راجع به سنگ مرمر دیاموند وجود دارد این است که فقط ایران و ایتالیا در دنیا امکان تولید این سنگ را دارند.
بدون شک قیمت این سنگ در ایتالیا بسیار بالاتر از ایران است. زیرا آنها برای تولید از ماشین آلات مدرن تری بهره می برند.

خریداران سنگ اونیکس دیاموند

عمده فروشی سنگ مرمر دیاموند

همانطور که اشاره کردیم سنگ مرمر دیاموند خریداران داخلی و خارجی زیادی دارد. این سنگ به دلیل کاربردهای زیادی که دارد بسیار مورد توجه سازندگان ایرانی است.
بعلاوه، این سنگ به اعتقاد ما هنوز به صورت حرفه ای در بازار تبلیغ نشده است. زیرا مشتریان به هیچ وجه با این سنگها آشنایی ندارند و زمانی که ما این سنگ را پیشنهاد می دهیم، اغلب مشتریان تعجب می کنند.
به این دلیل که اصلا اسم این سنگ را قبلا نشنیده بودند. یکی از مهمترین مزایای این سنگ تنوع بالا در سورت بندی آن است که دست خریداران را در انتخاب، باز می گذارد.
بنابراین شما با هر سلیقه ای می توانید انواع سنگ اونیکس دیاموند را انتخاب و خریداری کنید. در ضمن به هیچ وجه نگران قیمت این سنگ نباشید. تمام سنگها در کارخانجات ما به قیمت تولید (کارخانه) به فروش می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما