فروش بهترین سنگ گرانیت تان براون با ارزانترین قیمت

سنگ گرانیتتان براون  یکی از سنگ های زیبا و مقاوم جهت نماهای داخلی و خارجی ساختمانها و مراکز تجاری و کلیه مکانها می باشد، این نوع سنگ که از برترین و مشهورترین معادن تولید سنگ در کشور هند فرآوری می شود به سنگ تن براون  معروف بوده و در گروه سنگ های با رنگ زمینه قهوه ای قرار می گیرد. فروش سنگ گرانیت تان براون با ارزانترین قیمت امکان پذیر می باشد.

فروش بهترین سنگ گرانیت تان براون با ارزانترین قیمت

نکات خواندنی درباره سنگ گرانیت تان براون

نکات خواندنی درباره سنگ گرانیت تان براون سنگ گرانیت تان براون از معادن معروف کشور هند به دست می آید، این سنگ در رنگ های قهوه ای تیره و قهوه ای روشن با رگه های نقطه ای شکل بسیار شیک ‌‌و با کیفیت عرضه می گردد. این سنگ بسیار خاص و زیبا است و نمای بی نظیری را ایجاد می کند.

سنگ های گرانیت تان براون  را به صورت فیلم شده نیز تهیه می نمایند جهت این کار سنگ را با ابزار های مخصوص به خود سوزانده و آتش می زنند تا سطح سنگ زبر گردد. گرانیت سفید فلیم شده همواره مورد تقاضای بازارهای داخلی و خارجی قرار می گیرد.

از سنگ گرانیت فلیم شده  تان براون جهت مکانهایی که در معرض سرخوردن افراد می باشد استفاده می کند تا از حادثه و زمین خوردن جلوگیری به عمل آید.

از این نوع سنگ گرانیت فلیم شده تان براون در راه پله ها، سالن های ورودی، حیاط و محوطه ها، پیاده روها، فروشگاه ها،  ورودی هتل های لوکس و سایر مکانهایی که در معرض لغزندگی قرار می گیرند استفاده های مفیدی می شود.

ابعاد و ضخامت سنگ گرانیت تان براون

ابعاد و ضخامت سنگ گرانیت تان براون  ضخامت سنگ گرانیت تان براون معمولا حدود دو سانتی متر می باشد و سطحی بسیار صیقلی و صاف داشته و در تمام ابعاد درخواستی می توان آن را تهیه نمود.

این سنگ زیبا در وزن های شصت کیلوگرم و بالاتر عرصه شده و جهت کاربرد های بسیار شیک و متفاوت در سنگ های میز ناهارخوری، سنگ های شومینه، سنگ های کانتر و کابینت، سنگ های لوکس دیواره لابی و کف هتلها، سنگ راه پله ها و پاگردها، سنگ کف سایر آسانسورها، سنگ کف و دیواره های حمام های لوکس، سنگ  کف و دیواره دستشویی، سنگ کف و دیواره های آشپزخانه، سنگ کف سالن پذیرایی، سنگ های شومینه و بسیاری دیگر از موارد مورد استفاده را می توان نام برد.

تمام ابعاد و ضخامت های این سنگ خاصیت فورمج و بوکمج را ندارند، ضخامت گرانیت تان براون با توجه به کیفیتش بسیار عالی و مناسب بوده و از دو الی چهار سانتی متر متغیر می باشد. انواع سنگ گرانیت در نمایندگی فروش این محصول و باب میل تمامی سلیقه ها با نهایت کیفیت عرضه می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما